- Odsłony: 0
Koncert Kolęd
Dnia 14 stycznia 2022 r. w Goleniowskim Domu Kultury uczniowie Szkoły Muzycznej I stopnia zaprezentowali się w koncercie kolęd.
Zapraszamy do relacji w dziale Galeria
Dnia 14 stycznia 2022 r. w Goleniowskim Domu Kultury uczniowie Szkoły Muzycznej I stopnia zaprezentowali się w koncercie kolęd.
Zapraszamy do relacji w dziale Galeria
Semestralne koncerty klasowe odbędą się w dniach 17 -22 stycznia 2022 roku wg harmonogramu poniżej:
Zarządzenie 17/2021 dyrektora SM I stopnia w Goleniowie.
Na podstawie Rozporządzenia MEiN z dnia 13 grudnia 2021 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty, w tym szkół artystycznych, w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 zarządzam w okresie od 20 do 23 grudnia 2021 r. oraz od 3 do 8 stycznia 2022 r. naukę w formie zdalnej na platformie DISCORD. Zarządzenie dotyczy wszystkich nauczycieli i uczniów szkoły Muzycznej I stopnia w Goleniowie i Filii w Nowogardzie. Zarządzenie wchodzi w życie z dniem 20 grudnia 2021 r.
Roman Rydz
Szanowni Państwo,
Szkoła Muzyczna I stopnia w Goleniowie, ma zaszczyt zaprosić Państwa na Koncert Kolęd.
Koncert odbędzie się dnia 14 stycznia 2022 roku, o godzinie 17.00 w Sali Widowiskowej Goleniowskiego Domu Kultury.
Na scenie zaprezentują się uczniowie Naszej Szkoły i Nauczyciele.
Serdecznie Zapraszamy
Dnia 8 listopada 2021r. odbył się Szkolny Konkurs „Gramy Gamy i Etiudy”. Wzięło w nim udział 31 uczniów. Konkurs został przeprowadzony w 5. grupach, w których przyznano następujące nagrody:
Grupa I - Kl. II
I miejsce – Maja Karłowska i Oleh Polishchuk
II miejsce – Kaja Adamska i Jakub Patzki
III miejsce – Nikodem Olkowski i Albert Adam
Wyróżnienie – Paweł Kiedas, Michał Marchel, Klara Izydorczak, Natalia Janiszewska
Grupa II – kl. III
I miejsce – Sara Różańska
Ii miejsce – Nikodem Olkowski i Oleh Polishchuk
III miejsce – Maja Karłowska
Wyróżnienie – Boris Brzezicki
Grupa III – kl. IV
I miejsce – Marcin Franciszek Białożyt
II miejsce – Nadia Furmaniak
III miejsce – Hanna Gromadzka
Grupa IV – kl. V
I miejsce – Zofia Jagiełło i Martyna Świnionoga
II miejsce – Szymon Wasiuk i Marcel Zięba
III miejsce – Kornel Zięba
Grupa V – kl. VI
I miejsce – Piotr Kotlarek
II miejsce – Aleksandra Kalinowska
Wyróżnionym uczniom serdecznie gratulujemy, a Radzie Rodziców dziękujemy za ufundowanie nagród.