UWAGA - WAŻNE

 

Nauka zdalna do 29 listopada 2020r.

 

      Na podstawie Rozporządzenia MEiN z dnia 5 listopada 2020 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty przedłuża się okres nauki zdalnej w Szkole Muzycznej I stopnia w Goleniowie do dnia 29 listopada 2020 r. Zarządzenie wchodzi w życie z dniem 9 listopada 2020 r.

Roman Rydz

 

Nauka zdalna od 26 października 2020r. do 8 listopada 2020r.


    Na podstawie Rozporządzenia MEN z dnia 23 października 2020r. zarządzam naukę zdalną wszytkich zajęć na platformie DISCORD od dnia 26 października do dnia 8 listopada 2020 r. zgodnie z zaleceniem CEA w Warszawie. Zarządzenie dotyczy wszystkich Pracowników i Uczniów Szkoły Muzycznej I stopnia w Goleniowie i Filii w Nowogatrdzie. Zajęcia będą prowadzone wg wcześniej ustalonego planu zajęć. Wszekie zmiany muszą być konsultowane.


W celu uzyskania dostępu do platformy Discord, prosimy o przysłanie zgłoszenia z prośba o dostęp do platformy Discord na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W tytule maila proszę podać: Discord - dostęp. W treści maila proszę podać następujące informacje: imię dziecka, nazwisko dziecka, klasa - zajęcia grupowe, klasa instrumentu, nauczyciel instrumentu.

Poniżej znajduje się instrukcja połączenia się i instalacji programu Discord.

Dyrektor

Roman Rydz

Instrukcja -    Pobierz ...   

 

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice,snowman

Przypominamy o feriach zimowych, które trwają od 10 lutego 2020 roku do 23 lutego 2020 roku. Zajęcia w tym czasie są odwołane.

Z okazji ferii życzymy wszystkim bezpiecznego i radosnego wypoczynku, abyście wrócili zmotywowani do nauki w nowym semestrze.

Zajęcia rozpoczynamy 24 lutego 2020 roku - Do zobaczenia!!!

koncert nowogardSzanowni  Państwo, Szkoła Muzyczna I stopnia w Goleniowie filia w Nowogardzie, Serdecznie zaprasza na Koncert Kolęd dnia 29 stycznia 2020 roku o godzinie 18.00.

Koncert odbędzie się w sali koncertowej w budynku Szkoły w Nowogardzie.

WSTĘP WOLNY

Serdecznie Zapraszamy

Drodzy Uczniowie Szkoły Muzycznej I Stopnia w Goleniowie Filia w Nowogardzie, ta część strony przeznaczona jest na informacje dotyczące spraw bieżących w filii w Nowogardzie. Wszystkie informacje dotyczące życia szkoły umieszczone są w Menu Głównym.

Dyrektor

Roman Rydz

Informujemy że w zakładce Filia Nowogard, dziale Plan Lekcji został umieszczony plan lekcji na rok 2019/2020 dla uczniów z Nowogardu.

2020 Szkoła Muzyczna I stopnia w Goleniowie. All Rights Reserved. Designed By G-DESIGN