trio trebacz     W grudniu akordeoniści z nowogardzkiej filii Szkoły Muzycznej I st. w Goleniowie rozbili bank z nagrodami. Uczniowie z klasy akordeonu dr. Kacpra Trębacza wrócili z dwóch konkursów ze świetnymi wynikami. Trio akordeonowe w składzie: Miłosz Branecki, Szymon Janiszewski oraz Dawid Rogala może poszczycić się zdobyciem srebrnego dyplomu uzyskanym na konkursie zespołów kameralnych, który odbył się w ramach VII Zachodniopomorskiego Festiwalu Muzyki Akordeonowej w Szczecinie. Dodatkowo, Miłosz Branecki otrzymał wyróżnienie na 26 Międzynarodowym Festiwalu Muzyki Akordeonowej w Przemyślu w kategorii solowej. Warto zaznaczyć, że jest to jeden z najbardziej prestiżowych konkursów akordeonowych w Polsce, a prezentujący tam swoje umiejętności akordeoniści pochodzą z wielu zakątków świata. Gratulacje!

 

Na zdjęciu od lewej: Dawid Rogala. Szymon Janiszewski. Miłosz Branecki

          Uroczystość pasowania na ucznia Szkoły Muzycznej I stopnia w Goleniowie filia w Nowogardzie, odbędzie się dnia 7 października 2021 roku o godzinie 17.00

Zapraszamy

Grono Pedagogiczne, Dyrektor szkoły oraz Rada Rodziców

 

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice,snowman

Przypominamy o feriach zimowych, które trwają od 10 lutego 2020 roku do 23 lutego 2020 roku. Zajęcia w tym czasie są odwołane.

Z okazji ferii życzymy wszystkim bezpiecznego i radosnego wypoczynku, abyście wrócili zmotywowani do nauki w nowym semestrze.

Zajęcia rozpoczynamy 24 lutego 2020 roku - Do zobaczenia!!!