UWAGA - WAŻNE

 

Nauka zdalna do 29 listopada 2020r.

 

      Na podstawie Rozporządzenia MEiN z dnia 5 listopada 2020 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty przedłuża się okres nauki zdalnej w Szkole Muzycznej I stopnia w Goleniowie do dnia 29 listopada 2020 r. Zarządzenie wchodzi w życie z dniem 9 listopada 2020 r.

Roman Rydz

 

Nauka zdalna od 26 października 2020r. do 8 listopada 2020r.


    Na podstawie Rozporządzenia MEN z dnia 23 października 2020r. zarządzam naukę zdalną wszytkich zajęć na platformie DISCORD od dnia 26 października do dnia 8 listopada 2020 r. zgodnie z zaleceniem CEA w Warszawie. Zarządzenie dotyczy wszystkich Pracowników i Uczniów Szkoły Muzycznej I stopnia w Goleniowie i Filii w Nowogatrdzie. Zajęcia będą prowadzone wg wcześniej ustalonego planu zajęć. Wszekie zmiany muszą być konsultowane.


W celu uzyskania dostępu do platformy Discord, prosimy o przysłanie zgłoszenia z prośba o dostęp do platformy Discord na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W tytule maila proszę podać: Discord - dostęp. W treści maila proszę podać następujące informacje: imię dziecka, nazwisko dziecka, klasa - zajęcia grupowe, klasa instrumentu, nauczyciel instrumentu.

Poniżej znajduje się instrukcja połączenia się i instalacji programu Discord.

Dyrektor

Roman Rydz

Instrukcja -    Pobierz ...   

 

Nasza Szkoła

szkola

Szkoła Muzyczna I stopnia w Goleniowie powstała w roku 1978.

          Szkoła obecnie kształci swoich uczniów w głownej siedzibie w Goleniowie oraz w filii w Nowogardzie.

Szkoła Muzyczna I stopnia w Goleniowie z filią w Nowogardzie, zapewnia niezbędną wiedzę praktyczną, teoretyczną oraz możliwość wypożyczania wybranych instrumentów. Zatrudnia wysoko wykwalifikowaną kadrę. 

 

           Do dnia 31 sierpnia 2019 roku mury naszej szkoły opuściło 738 uczniów.

 

Szkoła:

     ul. Niepodległości 1

     72-100 Goleniów

     tel. 91 431 32 66

     mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Filia w Nowogardzie:

     Plac Wolności 9

     72-200 Nowogard

     tel.  501 596 129

     mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Uczniowie uczą się obecnie w klasach: akordeonu, altówki, fletu, fortepianu, gitary, klarnetu, perkusji, skrzypiec, wiolonczeli.

 

2020 Szkoła Muzyczna I stopnia w Goleniowie. All Rights Reserved. Designed By G-DESIGN