Szkoła Muzyczna I stopnia w Goleniowie powstała w roku 1978.

Szkoła obecnie kształci swoich uczniów w głownej siedzibie w Goleniowie oraz w filii w Nowogardzie.

Szkoła Muzyczna I stopnia w Goleniowie z filią w Nowogardzie, zapewnia niezbędną wiedzę praktyczną, teoretyczną oraz możliwość wypożyczania wybranych instrumentów. Zatrudnia wysoko wykwalifikowaną kadrę.

Do dnia 31 sierpnia 2019 roku mury naszej szkoły opuściło 738 uczniów.

Szkoła:

ul. Niepodległości 1

72-100 Goleniów

tel. 91 431 32 66

Filia w Nowogardzie:

Plac Wolności 9

72-200 Nowogard

tel.  501 596 129

Uczniowie uczą się obecnie w klasach: akordeonu, altówki, fletu, fortepianu, gitary, klarnetu, perkusji, skrzypiec, wiolonczeli.