UWAGA - WAŻNE

 

Nauka zdalna do 29 listopada 2020r.

 

      Na podstawie Rozporządzenia MEiN z dnia 5 listopada 2020 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty przedłuża się okres nauki zdalnej w Szkole Muzycznej I stopnia w Goleniowie do dnia 29 listopada 2020 r. Zarządzenie wchodzi w życie z dniem 9 listopada 2020 r.

Roman Rydz

 

Nauka zdalna od 26 października 2020r. do 8 listopada 2020r.


    Na podstawie Rozporządzenia MEN z dnia 23 października 2020r. zarządzam naukę zdalną wszytkich zajęć na platformie DISCORD od dnia 26 października do dnia 8 listopada 2020 r. zgodnie z zaleceniem CEA w Warszawie. Zarządzenie dotyczy wszystkich Pracowników i Uczniów Szkoły Muzycznej I stopnia w Goleniowie i Filii w Nowogatrdzie. Zajęcia będą prowadzone wg wcześniej ustalonego planu zajęć. Wszekie zmiany muszą być konsultowane.


W celu uzyskania dostępu do platformy Discord, prosimy o przysłanie zgłoszenia z prośba o dostęp do platformy Discord na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W tytule maila proszę podać: Discord - dostęp. W treści maila proszę podać następujące informacje: imię dziecka, nazwisko dziecka, klasa - zajęcia grupowe, klasa instrumentu, nauczyciel instrumentu.

Poniżej znajduje się instrukcja połączenia się i instalacji programu Discord.

Dyrektor

Roman Rydz

Instrukcja -    Pobierz ...   

 

Klasa akordeonu

naucz2         Dawid Rydzabsolwent Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie w klasie akordeonu prof. Klaudiusza Barana i dr hab. Rafała Grząki. Jest laureatem ponad czterdziestu festiwali i konkursów akordeonowych w kategoriach solowych i kameralnych
w kraju i poza jego granicami. Za swoje osiągnięcia artystyczne otrzymywał nagrody władz wojewódzkich i ogólnopolskich. Dokonał wielu prawykonań utworów w kraju i za granicą. Koncertuje jako solista i kameralista w Polsce i w wielu krajach Europy.

          Jego uczniowie wielokrotnie reprezentowali szkołę na konkursach i festiwalach akordeonowych zdobywając nagrody i tytuły laureata za co byli nagradzani przez władze lokalne powiatu i gminy Goleniów.

 


naucz1          Roman Rydz -  - absolwent Akademii Muzycznej w Poznaniu w klasie akordeonu. Zatrudniony w Szkole Muzycznej I stopnia w Goleniowie 2 września 1991r. na stanowisku nauczyciela nauki gry na akordeonie. W 2002 roku uzyskał Pierwszy Stopień Specjalizacji Zawodowej w zakresie gry na akordeonie. W 2003 roku uzyskał stopień nauczyciela dyplomowanego. Wielu spośród jego uczniów kontynuowało lub nadal kształci się w szkołach wyższego stopnia i uczelniach artystycznych. Jego uczniowie wielokrotnie reprezentowali szkołę na konkursach i festiwalach akordeonowych w Polsce i poza granicami kraju zdobywając nagrody i tytuły laureata. Najlepsi uczniowie klasy akordeonu są stypendystami władz lokalnych, wojewódzkich i ogólnopolskich. Podczas konkursów i festiwali otrzymywał nagrody specjalne za przygotowanie uczniów. Za swoją pracę pedagogiczną uhonorowany nagrodami Starosty Powiatu Goleniowskiego i Dyrektora Szkoły.

            1 września 2017r. został powołany na stanowisko dyrektora Szkoły Muzycznej I stopnia w Goleniowie.


Kacper Trębacz - w trakcie opracowywania

2020 Szkoła Muzyczna I stopnia w Goleniowie. All Rights Reserved. Designed By G-DESIGN