Laureaci

Konrad Janiszewski - III miejsce (P. D. Rydz)

Kamil Szymański - II nagroda (P. K. Trębacz)

Filip Wojciechowski - dyplom laureata (P. K. Trębacz)

Konrad Janiszewski - wyróżnienie (P. D. Rydz)

Kamil Szymański - uczestnik (P. K. Trębacz)

K. Szymański, F. Wojciechowski - wyróżnienie (P. K. Trębacz)

XVI Akordeonowy Art - Dou Music Festival w Barcelonie, 15 - 18 listopada 2019 roku

Ogólnopolski Konkurs Akordeonowy w Bielsku Białej, 21 -22 listopada 2019 roku

XXV Akordeonowe Słupeckie Spotkania Muzyczne w Słupcy, 28 - 29 listopada 2019 roku