Laureaci




Miłosz Branecki - III miejsce (p. K. Trębacz)

 

  Ogólnopolski Konkurs Akordeonowy Słupca 7-8 kwietnia 2022 rokumilosz braniecki 20022small



Olaf Kluszczyński - II miejsce (p. C. Strokosz)

 

  Międzynarodowy Festiwal i Konkurs Muzyki Gitarowej Lublin 1-2 kwietnia 2022r.olaf kluszynski 2022



Milena Słomczewska - II miejsce (p. K. Soborska)

  Międzynarodowy Konkurs Solfeżowy w Rosji 30 grudnia 2021 roku2022 milena slomczewska



Marharyta Tyshchyk - Wyróżnienie (p. E. Stępień)   Konkurs Altówkowy "Senza Basso Accompagnato" 11 grudnia 2021 roku 2021 marharyta 1



Jan Karolus - III miejsce (p. P. Dąbrowska)   Konkurs Altówkowy "Senza Basso Accompagnato" 11 grudnia 2021 roku2021 jan karolus 1



Miłosz Baraniecki - Złoty Dyplom (p. K. Trębacz)   Zachodniopomorski Festiwal Muzyki Akordeonowej 9 grudnia 2021 roku2021 milosz baraniecki 1



Oleh Polishchuk - III miejsce (p. O. Rudnicka)   Międzynarodowy Konkurs Fortepianowy 30 listopada 2021 roku2021 oleh polishchuk 1



Elena Wrona  - wyróżnienie (p. I. Kuzia)   Międzynarodowy Konkurs Fortepianowy 30 listopada 2021 roku2021 elena wrona 1



Konrad Janiszewski - wyróżnienie (p. D. Rydz)   XXVI Słupeckie Spotkania Muzyczne 25-26 listopada 2021 roku2021 konrad janiszewski slupca 1



Klaudia Rojszczak - wyróżnienie (p. E. Szczerkowska)   

VI Ogólnopolski Konkurs dla skrzypków, altowiolistów, wiolonczelistów,2021 klaudia rojszcxak

kontrabasistów i pianistów 25 listopada 2021 




Konrad Janiszewski - II miejsce (p. D. Rydz)   XVII Art Duo Music Festival 19 - 22 listopada 2021 roku2021 konrad janiszewski praga 1



Bruno Janiszewski - wyróżnienie (p. D. Rydz)   XVI Kozienicki Festiwal Akordeonowy 27 marca 2021 roku2021 Kozienice Bruno



Konrad Janiszewski - wyróżnienie (p. D. Rydz)   XVI Kozienicki Festiwal Akordeonowy 27 marca 2021 roku2021 Kozienice Konrad



Konrad Janiszewski - III miejsce (p. D. Rydz)

 

XVI Akordeonowy Art - Dou Music Festival w Barcelonie, 15 - 18 listopada 2019 roku




Kamil Szymański - II nagroda (p. K. Trębacz)

  Ogólnopolski Konkurs Akordeonowy w Bielsku Białej, 21 -22 listopada 2019 roku



Filip Wojciechowski - dyplom laureata (p. K. Trębacz)

  XXV Akordeonowe Słupeckie Spotkania Muzyczne w Słupcy, 28 - 29 listopada 2019 roku



Konrad Janiszewski - wyróżnienie (p. D. Rydz) 

  XXV Akordeonowe Słupeckie Spotkania Muzyczne w Słupcy, 28 - 29 listopada 2019 roku



Kamil Szymański - uczestnik (p. K. Trębacz)

  XXV Akordeonowe Słupeckie Spotkania Muzyczne w Słupcy, 28 - 29 listopada 2019 roku



K. Szymański, F. Wojciechowski - wyróżnienie (p. K. Trębacz)

  XXV Akordeonowe Słupeckie Spotkania Muzyczne w Słupcy, 28 - 29 listopada 2019 roku