Wypożyczanie instrumentów

instrumenty

Szkoła Muzyczna I stopnia w Goleniowie dysponuje instrumentami muzycznymi, które uczniowie mogą wypożyczać i ćwiczyć w domu.

Na początku swojego kształcenia muzycznego nie muszą Państwo posiadać wybranych instrumentów muzycznych. Większość z nich można wypożyczyć w siedzibie szkoły.

Informacje na temat dostępnych instrumentów i możliwości wypożyczenia uzyskają Państwo w sekretariacie szkoły:

tel. 91 431 32 66

Poniżej znajduje się regulamin wypożyczania instrumentów oraz umowa wypożyczania.

Regulamin wypożyczania instrumentów - Pobierz...

Szkoła obecnie wypożycza nastepujące instrumenty: akordeony klawiszowe, akordeony guzikowe, altówki, flety, gitary, klarnety, skrzypce, wiolonczele.