nabor2020

BADANIE PRZYDATNOŚĆI KANDYDATÓW

GOLENIÓW

Badanie przydatności kandydatów do Szkoły Muzycznej I stopnia w Goleniowie w roku szkolnym 2020/2021 odbędzie się w dniach 22-23 czerwca 2020 r.

NOWOGARD

Badanie przydatności Kandydatów do Szkoły Muzycznej I stopnia w Goleniowie Filia w Nowogardzie odbędzie się w dniu 24 czerwca 2020 r.

Szczegółowe informacje      Do pobrania ..

Klasa fletu

Flet należy do grupy intrumentów dętych drewnianych z grupy aerofonów wargowych. Zazwyczaj ma postać prostej cieńkiej rurki, która jest pusta w środku.

kucharskaNatalia Kucharska - nauczyciel gry na flecie

saraSara Spławska - w 2018 roku ukończyła Wydział Instrumentalny Akademii Sztuki w Szczecinie w klasie fletu dr hab. Agaty Igras. Klasę fletu w Szkole Muzycznej I stopnia w Goleniowie prowadzi od roku 2016/2017, a w Filii w Nowogardzie od roku 2018/2019.

Aleksandra  Wrona - nauczyciel gry na flecie