UWAGA - WAŻNE

 

Nauka zdalna do 29 listopada 2020r.

 

      Na podstawie Rozporządzenia MEiN z dnia 5 listopada 2020 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty przedłuża się okres nauki zdalnej w Szkole Muzycznej I stopnia w Goleniowie do dnia 29 listopada 2020 r. Zarządzenie wchodzi w życie z dniem 9 listopada 2020 r.

Roman Rydz

 

Nauka zdalna od 26 października 2020r. do 8 listopada 2020r.


    Na podstawie Rozporządzenia MEN z dnia 23 października 2020r. zarządzam naukę zdalną wszytkich zajęć na platformie DISCORD od dnia 26 października do dnia 8 listopada 2020 r. zgodnie z zaleceniem CEA w Warszawie. Zarządzenie dotyczy wszystkich Pracowników i Uczniów Szkoły Muzycznej I stopnia w Goleniowie i Filii w Nowogatrdzie. Zajęcia będą prowadzone wg wcześniej ustalonego planu zajęć. Wszekie zmiany muszą być konsultowane.


W celu uzyskania dostępu do platformy Discord, prosimy o przysłanie zgłoszenia z prośba o dostęp do platformy Discord na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W tytule maila proszę podać: Discord - dostęp. W treści maila proszę podać następujące informacje: imię dziecka, nazwisko dziecka, klasa - zajęcia grupowe, klasa instrumentu, nauczyciel instrumentu.

Poniżej znajduje się instrukcja połączenia się i instalacji programu Discord.

Dyrektor

Roman Rydz

Instrukcja -    Pobierz ...   

 

Klasa perkusji

Klasa perkusji w Szkole Muzycznej I stopnia w Goleniowie powstała w 2018 roku.
          W gronie instrumentów perkusyjnych znajdziemy, nie jedynie powszechnie znany zestaw perkusyjny, ale przede wszystkim bardzo duże grono instrumentów klasycznych, takich jak: werbel, dzwonki, ksylofon czy kotły. Każdy adept sztuki perkusyjnej zaczyna swoją przygodę od gry na werblu. Poznając technikę oraz wartości rytmiczne, otwiera sobie drogę do poznania nut, dzięki którym może zacząć grać rozmaite melodie na instrumentach sztabkowych.


rakowskiMarcin Rakowski - nauczyciel gry na instrumentach perkusyjnych. Z wyróżnieniem ukończył studia licencjackie w Akademii Sztuki w Szczecinie w klasie prof. Jorge Luis Valcarcel Gregorio. Laureat dwóch pierwszych oraz jednej drugiej nagrody podczas konkursu w Filadelfii (IT). Stypendysta Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Na swoim koncie ma koncerty w kraju oraz za granicą, m.in.: w Niemczech, Danii oraz we Włoszech. 

 

 

 


 

2020 Szkoła Muzyczna I stopnia w Goleniowie. All Rights Reserved. Designed By G-DESIGN