UWAGA - WAŻNE

 

Nauka zdalna do 29 listopada 2020r.

 

      Na podstawie Rozporządzenia MEiN z dnia 5 listopada 2020 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty przedłuża się okres nauki zdalnej w Szkole Muzycznej I stopnia w Goleniowie do dnia 29 listopada 2020 r. Zarządzenie wchodzi w życie z dniem 9 listopada 2020 r.

Roman Rydz

 

Nauka zdalna od 26 października 2020r. do 8 listopada 2020r.


    Na podstawie Rozporządzenia MEN z dnia 23 października 2020r. zarządzam naukę zdalną wszytkich zajęć na platformie DISCORD od dnia 26 października do dnia 8 listopada 2020 r. zgodnie z zaleceniem CEA w Warszawie. Zarządzenie dotyczy wszystkich Pracowników i Uczniów Szkoły Muzycznej I stopnia w Goleniowie i Filii w Nowogatrdzie. Zajęcia będą prowadzone wg wcześniej ustalonego planu zajęć. Wszekie zmiany muszą być konsultowane.


W celu uzyskania dostępu do platformy Discord, prosimy o przysłanie zgłoszenia z prośba o dostęp do platformy Discord na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W tytule maila proszę podać: Discord - dostęp. W treści maila proszę podać następujące informacje: imię dziecka, nazwisko dziecka, klasa - zajęcia grupowe, klasa instrumentu, nauczyciel instrumentu.

Poniżej znajduje się instrukcja połączenia się i instalacji programu Discord.

Dyrektor

Roman Rydz

Instrukcja -    Pobierz ...   

 

Klasa altówki

          Altówka (w jęz. włoskim 'viola') - należy do rodziny instrumentów smyczkowych. Wyglądem bardzo przypomina skrzypce, jednak jest od nich nieco większa, a jej dźwięk niższy - o pięknej aksamitnej barwie. Spotkać ją możemy w orkiestrach, zespołach kameralnych oraz podczas występów solo.W naszej szkole klasa altówki istnieje od 2009 roku. Pożądane cechy u dzieci pragnących rozpocząć naukę gry na violi (poza dobrym słuchem muzycznym, poczuciem rytmu, zapałem do nauki, systematycznością) to: wiek między siódmym a dziewiątym rokiem życia i wzrost średni lub wysoki. Jedyne przeciwskazanie: brak chęci. :)

Nie ma konieczności posiadania własnego instrumentu - istnieje możliwość wypożyczenia go ze szkolnego magazynu instrumentów, w odpowiednim dla siebie rozmiarze.


pflorekPatrycja Florek - nauczyciel gry na altówce

 

 

 

 

 

 

 

 

 


estepienEwelina Stępień - nauczyciel gry na altówce

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

2020 Szkoła Muzyczna I stopnia w Goleniowie. All Rights Reserved. Designed By G-DESIGN