rekrutacja2023

Aktualności

rekrutacja2023

dziendziecka2023Rada Rodziców zaprasza wszystkich uczniów Szkoły Muzycznej I st. w Goleniowie, na festyn z okazji Dnia Dziecka, który odbędzie się dnia 27 maja 2023 roku o godz. 11.00 na boisku przy Szkole Muzycznej I st. w Goleniowie. 

życzenia sm

Image46Dnia 3 kwietnia 2023 r. miała miejsce kolejna edycja Konkursu Fortepianowego "3/4 przez wieki". W konkursie udział wzięli uczniowie klas fortepianu z Goleniowa i Filii w Nowogardzie. Wszystkim uczestnikom, a szczególnie nagrodzonym serdecznie gratulujemy i dziękujemy.


WYNIKI KONKURSU „ TRZY CZWARTE PRZEZ WIEKI”

I grupa -fortepian dodatkowy (V, VI klasa)

I miejsce -      Nikodem Wrona (Nowogard)

II miejsce -     Amadeusz Wrona ( Nowogard)

III miejsce –   Konrad Janiszewski

wyróżnienie – Wojciech Głowacki, Zofia Kijowska, Maja i Michał Gajewscy, Katarzyna Starczewska, Julia Tarnachowicz, Margo Tyshchyk, Julia Marchel


 

II grupa – fortepian główny (I, II klasa)

I miejsce –     Laura Dąbek, Aleksandra Rudnicka

II miejsce –    Jowita Skotnicka, Nina Paczkowska

III miejsce –   Natasza Furmaniak, Szymon Woszczyło

wyróżnienie – Oscar Kraszewski, Filip Paczkowski, Julian Borysewicz


III grupa – fortepian główny ( III, IV klasa)

I miejsce –      Aleksandra Branecka (Nowogard), Kornelia Zaborowska

II miejsce –     Elena Wrona (Nowogard)

wyróżnienie – Sara Różańska


IV grupa – fortepian główny (V, VI klasa)

I miejsce –     Martyna Świnionoga, Zofia Jagiełło

II miejsce –    Kornel Zięba

III miejsce –   Jakub Lewek


 

Ważne informacje odnośnie wyjazdu:

  • Wyjazd do Filharmonii Gorzowskiej dnia 02.12.2022 zbiórka pod Szkołą Muzyczną o godz. 16.00.
  • Powrót planowany jest na godz. 23.00 pod Szkołą Muzyczną (odbiór dziecka  proszę zgłaszać do nauczyciela).
  • Obowiązuje strój elegancki.
  • Prosimy o spakowanie dzieciom kanapek, przekąski, picia. Ze względu na późną porę powrotu, nie zatrzymujemy się nigdzie na posiłek.
  • Jeżeli dziecko ma chorobę lokomocyjną, bądź inną prosimy o zgłoszenie pisemne do kierownika wycieczki przy zbiórce.
  • Prosimy o przypomnienie dzieciom zasad odpowiedniego zachowania się w grupach wycieczkowych (żeby nie oddalały się bez informowania nikogo oraz żeby pilnowały się całej grupy) oraz podczas przedstawienia w Filharmonii.

Rada Rodziców zaprasza wszystkich chętnych na zebranie dnia 28 kwietnia o godz. 18.00 w sali koncertowej SM.

W dniu 24 listopada 2022 r. w auli PSM I st. im. T. Szeligowskiego w Szczecinie odbył się Regionalny Konkurs Smyczkowy „MINIATURA”. W konkursie prezentowali się skrzypkowie, altowioliści, kontrabasiści i wiolonczeliści ze szkół muzycznych naszego regionu. Naszą szkołę reprezentowała dwójka uczniów z klasy wiolonczeli P. Ewy Szczerkowskiej, Pola Krysiak z klasy 2 i Jan Bieleninik z klasy 5. Oboje uzyskali srebrne dyplomy.

Serdecznie gratulujemy!

Image1024 marca 2023 r. odbył się uroczysty koncert wieńczący obchody 45 letniej działalności Szkoły Muzycznej I stopnia w Goleniowie. Koncert miał miejsce w SP nr 1

Image19Dnia 10 listopada br. odbył się w naszej szkole Koncert muzyki polskiej, na którym wystąpili uczniowie grając muzykę polskich kompozytorów: Fryderyka Chopina, Tatjany Stachak, Krzysztofa Naklickiego, Grazyny Bacewicz, Michała Grabowskiego. Występ chóru prowadzonego przez p. Jagodę Włodarczyk-Bojdo wykonał hymn oraz pieśń legionów "Szara piechota. Koncert prowadziła p. Patrycja Dabrowska a akompaniował p. Sławomir Siwiak. 

Zapraszamy do relacji w dziale Galeria

Szkoła Muzyczna I stopnia w Goleniowie

Regulamin konkursu "TRZY CZWARTE PRZEZ WIEKI" - Pobierz...

Plakat A4 21x29.7 cm 2

45plalat

Image52„MUZYKA ŁĄCZY NAS” - pod takim tytułem 27.10.2022 r. odbyły się dwa koncerty uczniów Szkoły Muzycznej w SP nr 1  im. Noblistów Polskich.

To już kolejny raz gościliśmy w murach zaprzyjaźnionej „Jedynki”. Inspiracją dla tego muzycznego projektu była JESIEŃ. Sala koncertowa wypełniła się piękną jesienną poezją i piosenkami w wykonaniu uczniów SP1 oraz wspaniałą muzyką, która zabrzmiała dzięki uczniom naszej Szkoły. Cudowne promienie październikowego słońca za oknem, przepięknie udekorowana scena, fantastyczna publiczność i znakomici artyści. Czy może być przyjemniejszy jesienny poranek? Po muzycznej uczcie była też  niespodzianka przygotowana przez Gospodarzy: dyplomy, upominki i słodki poczęstunek.

W koncercie udział wzięli: Jan Tomaszewski, Filip Rosa, Bruno Janiszewski, Karolina Szycko, Maja Żebiełowicz, Miła Kołodziejczak, Maria Kołodziejczak, Maja Gajewska, Michał Gajewski, Pola Krysiak, Oliwia Sorys, Alicja Domańska, Dominik Piotrowicz, Liubov Struts, Nadia Kiedas, Bernard Bańka, Konrad Janiszewski oraz orkiestra SM pod dyrekcją p. Karoliny Soborskiej. Solistom przy fortepianie towarzyszył  p. Sławomir Siwiak, a prowadziły koordynatorki projektu
p. Magdalena Świętoń z SP 1 i p. Greta Kurylak z SM I st.

            Wykonawcom gratulujemy, a na ręce Dyrekcji SP 1 Pani Joanny Stanuch – Piotrowicz oraz Pani Magdaleny Świętoń  składamy serdeczne podziękowania za zaproszenie nas i wzorową organizację tego wydarzenia.

Greta Kurylak

Zapraszamy na zebranie Rady Rodziców dn 09.02.2023 godz. 18.00 oraz dnia 27.02.2023 godz. 18.00.

Zebranie dotyczy obchodów 45-lecia Szkoły Muzycznej w Goleniowie. Jeżeli ktoś z państwa nie może uczestniczyć w pierwszym terminie zapraszamy na zebranie w drugim terminie.

Rada Rodziców 

IMG 20221019 WA0001

Rada rodziców ma zaszczyt zaprosić na musical pt. "Piotruś Pan". Musical odbędzie się dnia 2 grudnia 2022 roku o godzinie 19.00 w Filharmonii Gorzowskiej.

Cena biletu 30 zł. Chęć uczestnictwa prosimy zgłaszać u p. Kamili Gajewskiej w magazynie instrumentów. Ilość miejsc ograniczona.

Wyjazd spod Szkoły Muzycznej I st. w Goleniowie. Zbiórka o godzinie 16.30.

Rada rodziców finansuje dojazd.

 

Rada Rodziców

koncertkoled2023

plakat pasowanie 1Uroczystość pasowania na ucznia Szkoły Muzycznej I stopnia w Goleniowie, odbędzie się dnia 17 października wg harmonogramu:

    klasa IA - godzina 16.00 

    klasa IC - godzina 17.00 

    klasa IB - godzina 18.15 

 

Zapraszamy

Grono Pedagogiczne, Dyrektor szkoły oraz Rada Rodziców