„MUZYKA ŁĄCZY NAS” - pod takim tytułem 27.10.2022 r. odbyły się dwa koncerty uczniów Szkoły Muzycznej w SP nr 1 im. Noblistów Polskich.
To już kolejny raz gościliśmy w murach zaprzyjaźnionej „Jedynki”. Inspiracją dla tego muzycznego projektu była JESIEŃ. Sala koncertowa wypełniła się piękną jesienną poezją i piosenkami w wykonaniu uczniów SP1 oraz wspaniałą muzyką, która zabrzmiała dzięki uczniom naszej Szkoły. Cudowne promienie październikowego słońca za oknem, przepięknie udekorowana scena, fantastyczna publiczność i znakomici artyści. Czy może być przyjemniejszy jesienny poranek? Po muzycznej uczcie była też niespodzianka przygotowana przez Gospodarzy: dyplomy, upominki i słodki poczęstunek.
W koncercie udział wzięli: Jan Tomaszewski, Filip Rosa, Bruno Janiszewski, Karolina Szycko, Maja Żebiełowicz, Miła Kołodziejczak, Maria Kołodziejczak, Maja Gajewska, Michał Gajewski, Pola Krysiak, Oliwia Sorys, Alicja Domańska, Dominik Piotrowicz, Liubov Struts, Nadia Kiedas, Bernard Bańka, Konrad Janiszewski oraz orkiestra SM pod dyrekcją p. Karoliny Soborskiej. Solistom przy fortepianie towarzyszył p. Sławomir Siwiak, a prowadziły koordynatorki projektu
p. Magdalena Świętoń z SP 1 i p. Greta Kurylak z SM I st.
Wykonawcom gratulujemy, a na ręce Dyrekcji SP 1 Pani Joanny Stanuch – Piotrowicz oraz Pani Magdaleny Świętoń składamy serdeczne podziękowania za zaproszenie nas i wzorową organizację tego wydarzenia.
Greta Kurylak
Rada rodziców ma zaszczyt zaprosić na musical pt. "Piotruś Pan". Musical odbędzie się dnia 2 grudnia 2022 roku o godzinie 19.00 w Filharmonii Gorzowskiej.
Cena biletu 30 zł. Chęć uczestnictwa prosimy zgłaszać u p. Kamili Gajewskiej w magazynie instrumentów. Ilość miejsc ograniczona.
Wyjazd spod Szkoły Muzycznej I st. w Goleniowie. Zbiórka o godzinie 16.30.
Rada rodziców finansuje dojazd.
Rada Rodziców
Rada Rodziców zaprasza wszystkich uczniów Szkoły Muzycznej I st. w Goleniowie, na festyn z okazji Dnia Dziecka, który odbędzie się dnia 4 czerwca 2022 roku o godz. 11.00 na boisku przy Szkole Muzycznej I st. w Goleniowie.
Uroczystość pasowania na ucznia Szkoły Muzycznej I stopnia w Goleniowie, odbędzie się dnia 17 października wg harmonogramu:
klasa IA - godzina 16.00
klasa IC - godzina 17.00
klasa IB - godzina 18.15
Zapraszamy
Grono Pedagogiczne, Dyrektor szkoły oraz Rada Rodziców
Zapraszamy na dzień otwarty Szkoły Muzycznej I st. w Goleniowie 21. maja 2022 godz. 10.00 - 14.00 oraz na dzień otwary Szkoły Muzycznej I st. w Goleniowie filia w Nowogardzie 18. maja 2022 godz. 16.00 - 18.00
Szanowni Rodzice,
W dniu 28 września 2022r. ustalono następujące składki na Fundusz Rady Rodziców w roku szkolnym 2022/2023:
Wpłat proszę dokonywać na konto Banku Pekao S.A. nr:
65 1240 3839 1111 0010 9399 2870
Prosimy o systematyczne wpłacanie miesięcznych składek.
Dziękujemy
Rada Rodziców
Dnia 29 kwietnia 2022 r. w sali koncertowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Goleniowie odbył się koncert klasy fletu p. Natalii Kucharskiej.
Zapraszamy do relacji w dziale Galeria.
W dniu 5 października 2022 r. o godz. 17.00 w sali koncertowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Goleniowie wystąpi wybitny pianista młodego pokolenia Artur Haftman.
Zapraszamy!
Dnia 27 kwietnia 2022 r. w sali koncertowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Goleniowie odbył się koncert klasy fortepianu p. Renaty Wołyńskiej i p. Estery Bartusiak oraz klasy gitary p. Lidii Osińskiej.
Zapraszamy do relacji w dziale Galeria.
Zapraszamy na zebranie Rady Rodziców dnia 28.09.2022 o godzinie 18.00.
Rada Rodziców
W związku z powrotem do nauki zdalnej, z dniem 1 kwietnia 2022 r. w Szkole Muzycznej I stopnia w Goleniowie przestaje działać platforma do nauki zdalnej DISCORD.
Usunięto również z menu kategorię Nauka Zdalna.
Zakończenie roku szkolnego 2021/2022 w Szkole Muzycznej I st. w Goleniowie, dnia 24 czerwca 2022 roku. Zapraszamy do relacji w dziale Galeria.
Dnia 12 marca 2022 r. w sali koncertowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Goleniowie odbył się koncert z cyklu "Wieczór z klasyką" organizowany przez Goleniowski Dom Kultury. W koncercie udział wzięli wybitni artyści: Ruiqi Dong - skrzypce oraz Małgorzata Kieruczenko - fortepian.
Dnia 24 stycznia 2022 r. w sali koncertowej Szkoły Muzycznej odbył się koncert uczniów klasy fortepianu dodatkowego prowadzonej przez Panią Hannę Szczepaniak.
Zapraszamy do relacji z dziale Galeria